Ritim İstanbul Konutları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
200 GÖRÜNTÜLEME
  • YETKİLİ KİŞİ: Ritim İstanbul
  • ADRES: Cevizli mah. Zuhal Cad No:44 Maltepe/İSTANBUL 34696
  • TELEFON: 0850 390 9797
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Farklı yaşam tarzlarına yönelik 9 farklı konut seçeneğiyle Ritim İstanbul sizi ayrıcalıklı bir yaşamı paylaşmaya davet ediyor. İstanbul Anadolu yakasında, Maltepe’nin lokasyonu olarak merkezi yerinde bulunan, minimal estetiğin en yeni yorumunu sergileyen mimariye sahip bir site olan Ritim İstanbul her yönüyle gerçek yaşam alanıdır.

Ana yapıda 2 parselden oluşan site 60 Parselde 176 adet konut, 33 adet ofis, 31 adet dükkan ve 7 Parselde yer alan bloklarda 937 adet konut, 81 adet ofis, 78 adet dükkan olmak üzere toplamda 1336 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 1227 bağımsız bölümün yönetimi Konut Yönetimine ait olmakla birlikte 109 adet dükkanın yönetimi AVM Yönetimine bağlıdır.

1113 konut,114 ofis, 109 ticari nitelikte bağımsız bölümden oluşan sitede daireler güvenlik ve teknoloji unsurları göz önüne alınarak inşa edilmiştir.

Ritim İstanbul, rezidans bloklarının girişlerindeki yüksek tavanlı ve son derece şık lobiler, kat bahçelerinin bulunduğu ara katlardaki dinlenme alanlarını içinde barındıran özel alanlar, cadde mağazaları, süpermarket, eczane, spor salonu, ofis ve bürolar, açık yüzme havuzları hem konum hem de sosyal yaşam anlamında cezbedici özelliklere sahip olmasıyla dikkat çekmektedir.

Modern yaşamın tüm olanaklarını cömertçe sunan, akıllı teknolojisi, güvenlik odaklı tasarım anlayışıyla, İstanbul’un en güzel manzarasına sahip Ritim İstanbul şehrin tam kalbinde yer alıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp Destek